פוגיפילם מציגה בפעם הראשונה בתערוכת FESPA 2017 , טכנולוגיה חדשה במדפסת בגודל גיליון B1 שאמורה לפתוח מימד עסקי חדש שלא היה קיים קודם .
זוהי מדפסת עם מנוע הדפסה לגודל של B1 , וראשי הדפסה של 7 פיקוליטר של פוג'י , שתייצר 200 גיליונות לשעה באיכות של 960 DPI , יבוש של UV LED , בתצורה אוטומטית לחלוטין , הכוללת הזנה מדיה ( פידר ) ואיסוף אוטומטית בצורה מלאה .. וכל זה מנוע ע"י ריפ של Caldera .

הרעיון ליצור יכולת ייחודית שאין כיום בשוק , לראות את תגובות האנשים בתערוכה שרואים בפעם הראשונה את המדפסת , שנראית שונה ועובדת שונה מכל מה שהם מכירות , וחושבים , מה מדפסת כזו יכולה לעשות לעסק שלי ולתת לי יתרונות שאין אותם כיום .. זה מה שמעורר השראה בפוג'י וב INCA החברה שבנתה את המדפסת הייחודית הזו שמבוססת על טכנולוגיות של מדפסות OnsetX & SpyderX .

זו מדפסת שפונה לבתי דפוס שעובדים עם מדפסות אופסט , או דפוס משי , או בתי דפוס שיש להם Acuity ורוצים מהירה יותר , או שרוצים ONSET X אבל בתפוקות נמוכות יותר , או בתי עסק שהפורמט שהם זקוקים לו לעבודה זה גודל של B1 .

המדפסת יכולה להתמודד עם כל עובי של מדיה עד ל 10 מ"מ , כולל מדיות של אלומיניום , קרטונים מכל הסוגים , נייר ואפילו עץ .
המדפסת עדיין לא מסחרית , נכנסת לשלבי בטה באנגליה , ותצא לשוק בסביבות ספטמבר .

הביתן של פוג'יפילם B4L-E35 בFESPA , ומציג מלבד המכונה החדשנית , את טכנולוגיית הזרקת הדיו של Fujifilm , אשר מדגיש את השילוב של ראשי ההדפסה, דיו וטכנולוגיות מיטוב תמונה.