העדשה מהירה מאוד  מבחינת ה-  AFוהראשונה למצלמות חסרות מראה בעלת צמצם פתוח ברמה של F:1.0

  • הודות לצמצם הפתוח המצלמה יכולה להפיק תמונות עם בוקה מעולה.
  • מיועדת לצילומי פורטריט אומנותיים כמעט בכל תנאי התאורה.
  • משקל העדשה : 845 ג"ר , אורכה : 103.5 מ"מ .

העדשה עמידה בתנאי מזג אוויר גשום ואבק.

FUJINON XF50mmF1.0 R WR

 

 

 

 

מאפייני מוצר עיקריים

(1) צמצם מרבי של F1.0 לבוקה מרשים ויפה.

השימוש באלמנטים של עדשות בקוטר גדול אפשר צמצם מרבי של . F:1.0 העדשה מורכבת מ -12 אלמנטים, כולל אלמנט אספרי אחד ושני אלמנטים של ED בתשע קבוצות , בכדי לשמור על סטייה כדורית ( אספירית) תחת שליטה. זה מספק בוקה קרמי ויפה, מה שמוסיף לנושא הצילום מראה אמנותי.

עם הרזולוציה הגבוהה שלה, ניתן לעצור את העדשה כדי לקבל חדות תמונה גדולה יותר, ומספק בצידי התמונה  חדות מקיפה ללא עיוותים.

(2) ביצועי AF מהירים ומדויקים.

מנוע ה- DC המתאים להנעת אלמנטים גדולים בעדשה עובד עם מערכת ה- AF לזיהוי פאזה בחיישן, המובנית במצלמות הדיגיטליות של Fujifilm כדי להשיג AF נקי ומהיר. הדבר מאפשר התמקדות מהירה ומדויקת באובייקט הצילום העיקרי גם כאשר עומק השדה רדוד, מה שמצריך רמה מתקדמת של דיוק בפוקוס אוטומטי.

העדשה תומכת בפונקציית AF / Eye AF של מצלמות דיגיטליות כדי ללכוד הבעת פנים פוטוגנית של האובייקט המצולם באופן מדויק. מה שהופך אותה לעדשה מושלמת לצילום פורטרטים.

ביצועי AF מהירים ומדויקים

על ידי הכנסת כמות גדולה של אור לחיישן, XF50mmF1.0 R WR יכולה למקד אוטומטית בצורה חלקה ברמת הארה כמעט ברמה של  -7 EV, שיפור במגבלת הארה של -6 EV בדגמים קודמים. גם בצילומי נוף / לילה או בתנאי תאורה חלשים אחרים, העדשה מפיקה תמונות באיכות גבוהה עם מיקוד מדויק, תוך הפחתת רעידות המצלמה והפחתת הרעש הדיגיטלי.

 

 

 

 

 

(3)רמה גבוהה של יעילות

מכיוון שהעדשה מתוכננת על בסיס "מערכת X Mount" הקומפקטית והקלה, היא שוקלת 845 גרם בלבד וגובהה/אורכה רק 103.5 מ"מ דבר המאפשר ניידות מצוינת.

מבנה העדשה אטום למזג אוויר ב -11 מיקומים כדי להבטיח עמידות בפני אבק ומזג אוויר גשום. אפשרות פעולה  גם בטמפרטורות של עד מינוס ℃-10.  הצלמים יכולים להמשיך לצלם גם בגשם קל או בתנאי אבק קשים.

רזולוציית הבקרה של טבעת המיקוד הידנית שופרה. זווית הסיבוב שלה 120 מעלות פירושה שניתן לכוון את מישור המיקוד ממרחק העבודה המינימלי עד לאינסוף במהירות, תוך תנועה מינימלית. הטבעת גם חלקה לתפעול, מגיבה לתנועות עדינות של קצות האצבעות, ומשיגה מיקוד מדויק.