בתערוכת DRUPA 2016 הכריזה Fujifilm על הרחבת הפורטפוליו של סדרת מדפסות הAcuity Roll to Roll LED   על ידי הוספת מדפסת חדשה בפורמט סופר רחב חדשה Acuity LED 3200R  אשר מציעה רוחב הדפסה מקסימלי של 3.2 מטר עם איכות הדפסה יוצאת דופן וכושר ייצור גבוה .

3200

הAcuity LED 3200R ממשיכה את ההצלחה של האחות הקטנה –  Acuity LED 1600  שיצאה לשוק כבר ב2103 והממשיכה שלה  Acuity LED 1600II , ששניהם  התקבלו בשוק כמדפסות אולטרה איכותיות  , עם אפשריות יצירתיות  במיוחד ויכולת הדפסה על מגוון רחב של מדיות גמישות וגם בהדפסה על קשיחים .  המדפסת החדשה Acuity LED 3200R לוקחת את צעד קדימה ומרחיבה את יכול הדפסה והייצור של המדפסת לרוחב מקסימלי של 3.2 מטר ובמהירויות גבוהות יותר .

יכולת הייצור של Acuity LED 3200R במהירות מקסימלית של עד 110 מ"ר לשעה (*), מאפשרת ללקוחות שזקוקים לייצור בזמנים קצרים במיוחד לספק עבודות ללקוחות שלהם יחד עם הפחתת עלויות הייצור וללא פשרה בנושא איכות התוצאה כפי שניתן לצפות מסדרת מדפסות ה LED של Fujifilm דוגמת Acuity LED 1600II .

התכונות העיקריות של  Acuity LED 3200R :

  • 8 ערוצי צבע –  CMYKLcLm + W + C  ( כולל לבן ושקוף )
  • דיו Uvjet של Fujifilm
  • תוצאת הדפסה עקביות של צבעים חדים ורווים עם דרגה גבוהה של Opacity לקבלת תוצאות מותאמות במיוחד לישומי יום/לילה.
  • ייבוש מיידי בטכלוגיות UV LED  המאפשר הדפסה בריבוי שכבות להדפסות איכותיות של רמת גרפית יצירתית עם 2 או 3 שכבות בו זמנית.
  • יכולת הדפסה של דיו ורניש שקוף ליצירת השבחות בגימור והבלטות ייחודיות .
  • הדפסה של גלילים במשקל 100 ק"ג.
  • אפשרות הדפסה של 2 גלילים במקביל .

Mile Battersby, מנהל שיווק של  Fujifilm Speciality Ink System: "סדרת  Acuity LED 1600 שלנו הוכיח הצלחה מסחררת בשל השילוב הייחודי של איכות, ומהירות וורסטיליות . אנו שמחים שניתן יהיה להכריז על מודל נוסף בסדרה הזו , ה-  Acuity LED 3200R שזה אומר שאנו מספקים מבחר רחב אף יותר של אפשרויות ללקוחות שלנו….."

המדפסת בזמינות מידית החל מ2107  .

לדף המוצר ופרטים נוספים 

(*) מוד הדפסה של CMYK  מוכפל .