פוג'פילם משיקה מצלמה דיגיטלית חסרת מראה העונה לשם: "FUJIFILM X-T4"
• צילום המהיר ביותר בעולם 15 fps ו- AF מהיר תוך 0,02 שניות
• שילוב ייצוב תמונה וביצועים מהירים באיכות גבוהה בגוף קומפקטי וקל משקל
• יכולת להקליט בקלות וידיאו באיכות גבוהה ביותר
• תאימות לצרכים מקצועיים לאחר שילוב הסוללה החדשה בעלת קיבולת גבוהה המפיקה כ- 500 תמונות בטעינה מליאה.
טוקיו, 26 בפברואר 2020 – חברת FUJIFILM שמחה להכריז על השקת המצלמה הדיגיטלית חסרת המראה "FUJIFILM X-T4" (X-T4) אשר שיווקה יחל בסוף אפריל 2020, מצלמת הדגל לסדרת ה- X ללא מראה. מצלמות X דיגיטליות ידועות בגופן הקומפקטי והקל משקל ובאיכות תמונה מעולה. המצלמות בסדרה זו מבוססות על טכנולוגיית עושר הצבע של FUJIFILM. ה- X-T4 מצלמת במהירות 15 fps שהיא המהירה בעולם וביצועי AF במהירות גבוהה תוך 0.02 שניות. דגם זה נהנה מהביצועים הגבוהים ביותר בסדרת ה- X עד היום וכולל שימוש במנגנון ייצוב תמונה בגוף בעל 5 צירים (IBIS) המפעיל עד 6.5 סטופים בייצוב התמונה.
המצלמה הראשונה עם העדשות הניתנת להחלפה של סדרת ה- X, פורסמה בפברואר 2012, תחת השם FujiFilm X-Pro1 ולאחר מכן יצאו לאוויר העולם המצלמות X-T1 עם איכות תמונה וביצועים משופרים. סדרת ה- X-T1/2/3 אומצה על ידי צלמים מקצועיים וחובבים רבים. צלמים אלו מצויים בתחומי הצילום דוקומנטרי /עיתונאים/ צלמי אירועים בגלל הסגנון הקלסי של מבנה המצלמה, ניידות רבה וחוגות המאפשרות פעולה אינטואיטיבית.
ניתן לשלב את X-T4 ומצלמות אחרות בסדרה X נטולת המראה עם מגוון של 35 עדשות הניתנות להחלפה ותוכננו במיוחד עבור סדרה זו. בסוף שנת 2020 תשוחרר עדשה חדשה בתחום הטלהפוטו בקוטר 50 מ"מ ומפתח צמצם F:1.0, דגם העדשה: FUJINON XF50mmF1.0 R WR .
פוג'פילם תמשיך להפיץ ולהעביר את בשורת הצילום במצלמות חסרות מראה באמצעות סדרת ה- X של המצלמות בעלות חיישן APS-C, ובסדרת GFX של מצלמות חסרות מראה עם חיישן בפורמט בינוני ומערך נרחב של עדשות באיכות שאין דומה לה.

תכונות מוצר עיקריות
(1) מייצב תמונה מובנה בחיישן
・ מאפשר צילום וידאו חלק, ותמונות סטילס במהירות נמוכה מאוד ללא צורך במייצב או חצובה , גם בעת שימוש בעדשות שאינן מצוידות במייצב.
・ NP-W235 סוללה חדשה המאפשרת צילום של עד 500 תמונות לאחר טעינה מליאה. למצלמה ניתן להוסיף גריפ ( VG-XT4)המצויד בשתי סוללות נוספות, המאפשרות צילום של עד 1500 תמונות ללא צורך בהחלפתן ) ובמצב חיסכון עד 1700 תמונות).
( 2 ) עמידות בתנאי מזג אוויר
・ המסגרת הפנימית של גוף המצלמה עשויה מסגסוגת פלדה. איטום והתאמה למזג האוויר הוחל על 70 נקודות בכדי להעניק למצלמה עמידות בפני אבק ולחות. המצלמה מסוגלת גם לפעול בטמפרטורות נמוכות מ- מינוס-10 ℃, מה שמאפשר למשתמשים לפעול בכל תנאי מזג אוויר.
( 3 )עינית מתקדמת משופרת
・ משתמשים יכולים לעבור בין מספר מצבי תאורה המאפשרים גם צילום במצב תאורה חלשה אולם בעיינית תתקבל תמונה ברורה לחלוטין.
העינית האלקטרונית משתמשת בלוח EL בגודל 3.69 מיליון נקודות בעל ביצועי תצוגה מתקדמים. פאנל ה- EL נהנה מיחס ניגודיות גבוה של מעל 5000 :1 ומבהירות מרבית של cd / m2 1500 בכדי להציג את כל הפרטים אפילו אם הם מצויים בצל או תחת אור חזק. העינית מכסה גם 97% משטח הצבע של sRGB ומעניק רווית צבע מדויקת יותר.

לסרטון