התוספת החדשה ביותר לסדרת הAcuity   מציעה ללקוחות, מדפסת בטכנולוגיה מתקדמת יותר שנותנת  גמישות רבה יותר ואיכות הדפסה משופרת.

webAcuity 40

 

 

Fujifilm מכריזה על השקת סדרה חדשה של   Acuity LED 40 . מדפסת חדשה זו נבנתה על ההצלחה של Acuity Select 20  20, ועל מומחיות של Fujifilm בטכנולוגיית ייצור דיו המותאם לייבוש של אורכי גל  led כפי שהופיעה בהשקה של led  Acuity LED 1600  לפני 7 שנים , ולמעשה עכשיו זו הפעם הראשונה שמדפסות עם מערכות נורות של LED  הפכו זמינים בתוך סדרת הAcuity  השולחניות .

הסדרה החדשה LED 40 מתבססת על יכולת הדפסה עטורת הפרסים בשיטת  Grayscale, ויורש טכנולוגיה  שפותחה עבור מדפסות להדפסות בנפח גבוה יותר כדי להבטיח רמות יוצאות מן הכלל של איכות.  מדפסת זו אידיאלית הן עבור ספקי שירות הדפסה בנפחי הדפסה ממוצעים, וגם ללקוחות Acuity קיימים שרוצים לשדרג, הסדרה מספקת יכולת ייצור של עד 15,000 מ"ר בשנה, במהירויות של עד 53 מ"ר לשעה. המודל הסטנדרטי מאפשר למשתמשים להדפיס על מדיה או אובייקטים מכל גודל עד 1.25על  2.5 מטר, בעוד שעם שולחן בגודל   X2  דגם, השולחן בגדול  2.5 על  3.08 מטרים. עם היכולת להדפיס על כמעט כל חומר נוקשה או גמיש, הסדרה ממחישה את רב-תכליתיות היישום של Acuity Select20  ועםהיתרונות הנוספים של עלויות ייצור משופרות  באיכות מתכלים של מנורות UV והפחתת משמעותית בצריכת אנרגיה של מערכת נורות LED.

Acuity LED 40 כולל דיו LED חדש, uvijet KL, והוא זמין עם ארבעה, שישה או שמונה ערוצי צבע. למשתמשים יש את האפשרות להוסיף דיו LITE  ו/או ורניש עבור יישומים מדהימים, בעלי ערך גבוה, כמו גם שידרוג לדיו הבהיר של הצבע הלבן שהינו הדיו UV לבן הכי בהיר שפוג'י ייצרה אי פעם.  איכות התמונה הגבוהה ביותר אפשרית במצבי הדפסה איטיים, מה שהופך אותו אידיאלי עבור צילום & FineArt  באפליקציות לאמנות. יתר על כן, כל סוגי דיו uvijet של Fujifilm הם  בעלי אישורי תקן של איכות הסביב  מסוג Greenguard GOLD, כך שהדפסות יכולים להיות בשימוש בבטחה בבתי ספר, בתי חולים או בסביבות קמעונאיות.

המדפסצ מגיעה גם עם יכולת לניקוי אוטמטית של הראשים AMS , כל שניתן תוך שניות לשמר את  חרירי הדפסה נקיים  ולהפחית עליות  .

לנורות הUV יתרון נוסף מעבר לזה שהם לא נחשבות לחלק מתכלה, וזה שאין צורך לחכות לחימום של המנורה לפני ההדפסה  , הנורות הללו תמיד נכונת להדפסה מיידית  , וכן בגלל שלא מצבר חום מהנורת , ניתן לעבוד על מדיות ומצעי הדפסה שרגישים לחום נורות הרגיל  , במערכת LED זו  .

לקוחות קיימים של סדרת הAcuity  כבר היום מודעים שמערכת שלהם צורכת פחות אנרגיה ממערכות הדפסה מלחרות בשוק  .. אולם המדפסת החדשה LED 40 , צורכת בשיעור של רק 30% ממדפסות ה Acuity  של הדור הקודם , מה שמהווה שיפור מעולה באיכות הסביבה של מדפסת החדשה וכמובן שזה מתרגם את עצמו לפחות הוצאות תפעול לבעל מכונה זו  .

לדף מוצר בעברית , הקלק כאן.