מספר גדל והולך של התקנות ברחבי אירופה מספקים את ההוכחה לביצועים המובטחים של מדפסת זו  כפי שהוצעו בהשקה שלה , שנה שעברה בתערוכת FESPA ב 2018

ב FESPA 2019 (מינכן, 14th-17 במאי), Fujifilm תציג בביתן שלה (G15 באולם A5) את ה Acuity Ultra , מדפסת בפורמט סופר רחב שנועדה לפלח הגבוה של שוק הגרפי ליישומי INDOOR ( פנים) ושילוט חוצות. התוספת האחרונה הזאת לטווח המדפסות של Fujifilm שונה משום שאין לה מדפסות מתחרות שזמינות כרגע בשוק. זוהי מדפסת עם יכולת  פרודוקטיביות גבוהה, מדפסת בפורמט UV המציעה פלט הדפסה ברמות איכות דמוי צילומיות  וזאת במהירויות גבוהות ביותר, עלות שימוש ופלט נמוך יותר. והחזר טוב יותר על ההשקעה מאשר כל מדפסת אחרת הקיימת בשוק.
המכונה עוררה התעניינות רבה בהופעת הבכורה שלה ב- FESPA 2018 בברלין, ועכשיו לאחר כמעט שנה, יש לה מספר התקנות בבתי דפוס עם פרופיל גבוה ברחבי אירופה. מבקרים בתערוכה השנה במינכן יוכלו לשמוע עוד על הפלטפורמה הזאת עם היכולות מדהימות שלה.
Acuity Ultra  זמינה ברוחב של  5 מטר ו 3.2 מטר, עם שמונה ערוצי צבע. המדפסת עושה שימוש , בדיו ייחודי באיכות גבוהה, בעל משקל סרט נמוך –  Uvijet GS שיש לו תקנים של  GREENGUARD ו AgBB . דיו זה תוכנן במיוחד כדי לספק את האיכות הגבוהה ביותר והוא תואם לתקן החמור ביותר של "פליטה עבור הדפסים גרפיים ביישומי פנים " .
עם גודל של 3.5 pl להבטחת איכות מדהימה, Acuity Ultra היא אידיאלית עבור פלח הגבוה בשוק הגרפי ליישומי פנים , במיוחד עבור מותגים הממוקדים על איכות הגבוהה ביותר האפשרית היום. המדפסת מצוידת בטכנולוגיית UV קונבנציונאלית, שנותנות לה יתרון של מהירויות גבוהות הרבה יותר מאשר התחרות בהפעלת LED, וכן השולחן ואקום שלה מקורר מים וזה בתורו יעיל במיוחד על מנת לא לבנות חום מוגזם על משטח ההדפסה, כלומר לא תיווצר הצטמקות של המדיה וכן יתאפשר שימוש של מצעי הדפסה הרגישים לחום. מנועים ליניאריים מבטיחים גם הדפסה חלקה מקצה-לקצה ללא ויברציות בתהליך ההדפסה. עם תפוקה של עד 236m2 לשעה, המכונה מסוגלת להדפיס על שלושה גלילים בו זמנית, וכן להדפיס גרפיקה בפורמט superwide עד חמישה מטרים ברוחב.
תכונות עיקריות :
  • עד 236 מ"ר לשעה
  • דיו Uvijet GS –  דיו ירוק ועומד בתקנים המחמירים " חוסר פליטה ליישומי פנים "
  • 6 צבעים כסטנדרט CMYKLcLm  +  לבן W כאופציה.
  • גודל חריר הדפסה 3.5pl
  • עובי מצעי הדפסה מ 0.1 – 2 מ"מ.
  • 2 דגמי רוחב  – 3.2 & 5 מטר
  • מערכת הנעה ליניארית
  • שולחן הדפסה מקורר מים
  • ממשק משתמש קל ופשוט להפעלה ובעל יכולות רבות .

למידע נוסף :

אנו צרו קשר  :

david@shimone.com

0523981536