הגיעה לארץ מצלמת הדגל של פוג'י שכוללת לראשונה פרוססור stacked.

המצלמה XH2s  ההיברידית המהירה, שבנוסף ליכולות הסטילס המדהימות של פוג'י, כוללת יכולות שלא נראו בתחום צילום הווידאו, צילום מהיר לספורט, צילומי טבע ויכולות AI, אינטלגנציה מלאכותית, למעקב אחרי נושא הצילום.

10 חוזקות שיש ל- X-H2s

  1. 1. לראשונה בפוג'י, חיישן APS-C Stacked 26.16MP Back Illuminated X- TRANS   יחד עם מעבד דור 5 מהיר במיוחד.
  2. 2. אין מקום לפשרות עם המצלמה ההיברידית המושלמת X-H2S תקבל את הוידאו המקצועי ביותר יחד עם צילומי סטילס מקצועיים וחדים גם בתנאי תאורה קשים.
  3. 3. תמיד בפוקוס בצילומי סטילס של אירועי ספורט מהירים, צילום ילדים, צילום ציפורים, צילום בעלי חיים, צילום מכוניות מירוץ, רכבות או מטוסים המצלמה עם הבינה המלאכותית הטובה ביותר ששומרת שתמיד תקבל תמונה חדה עד קצב של 40 תמונות בשניה עם יכולת זיהוי ומעקב אחר האובייקט המצולם.
  4. 4. מהירות חסרת תקדים עם זיכרון מוגדל ומהיר מאפשרת לצלם עד 1000 תמונות ללא הפסקה בקצב של 30 תמונות בשניה בפורמט JPEG או 20 תמונות בשניה בפורמט RAW.
  5. 5. לצלם וידאו מקצועי ברזולוציה של 2K/30fps 4:2:2 10bit בזכות החיישן המהיר בעל מהירות קריאה כתיבה מדהימה של 1/180 שניה מתקבל וידאו זורם וחלק תוך שליטה הדוקה ומדוייקת.
  6. 6. צילום וידאו באיכות 4K/120fps מאפשרת להסריט אירועים מהירים בצורה חלקה עם לכידת כל פרט ואפקטי הילוך איטי חלקים ומפורטים.
  7. 7. צילום סרט וידאו ברצף ללא השהיה עד 240 דקות ברזולוציה של4K/60fps בזכות טכנולוגיית הקירור הייחודית למצלמה (ניתן לרכוש בנוסף גם את ה-FAN-001  לצילום בסביבה חמה).
  8. 8. פוקוס אוטומטי בצילומי וידאו. ה- X-H2S מאפשרת שימוש ב- AF+MF בצילום וידאו תוך עקיבה אוטומטית אחר האובייקט ושמירה על המיקוד בצורה מדוייקת כתוצאה מניתוח ועיבוד מהירים ומדוייקים.
  9. 9. תמיכה במגוון פורמטים רחב במיוחד כולל תמיכה ב- Apple ProRes, ותמיכה ב- F-Log2 החדש בנוסף ל- F-Log כל זה בשילוב כל סימולציות הפילם של FUJIFILM מבטיחים קבלת תוצאה מרהיבה.
  10. 10. צילום מרחוק על-ידי רכישת משדר הקבצים האופציונלי FT-XH שבעזרתו ניתן לחבר עד 4 מצלמות X-H2S בחיבור רשת ישיר (חוטי או אל-חוטי) לעמדת שליטה אחת ודרכה לצלם בו זמנית.